Audi Bursa Genel Bakım

Audi Bursa Genel Bakım

Bir alman devi olan Audi modern tasarımı ve yüksek performans araçları ile Türkiye pazarında önemli bir konumda yer almaktadır. Audi aracınızın bakımları arıza beklenmeksizin zamanında ve profesyonelce yapıldığında  hem araç ömrü uzatılır hem de güvenli bir sürüş sağlanır. Hayatlarımızın merkezine yerleşmiş olan araçlarımız kullanım süresi boyunca düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Aracınıza belli km aralıklarında bakım , onarım veya değişim yapılması gerekir. Genellikle 10 bin – 15 bin kilometre arasında genel bakım işlemleri yapılır. Fazla kilometre yapmayan araçlarında yılda en az 1 defa periyodik bakıma girmesi gerekmektedir. Aracınızın gerekli bakımlarını zamanında yaptırmak sizleri ileride doğabilecek büyük masraflardan kurtaracaktır.

Audi Çağlar olarak aracınızın genel ve periyodik bakım işlemlerinin doğru zamanda ve doğru şekilde yapılmasına özen gösteriyoruz. Aracınızın garantisi devam ediyorsa garantisinin bozulmaması için üretici standartlarına uygun işlemlerle garanti kapsamınızı koruyoruz.

 

 

Audi Bursa Genel Bakım Hizmetinin Detayları Nedir?

audi bursa

* Motor genel bakım işleminin en önemli aşamasıdır. Motorda eskiyen yada sorun çıkaran bir parça varsa değişimi sağlanır. Keçelerin kontrolü, sızdırma, kaçak, bujilerin kontrolü v.b. teknik kontroller yapılır. Yağ değişimi gerekliyse bu işlem yapılır. Motorun yağ filtresi kontrol edilir ve son olarak yağ değişimi yapılır.

*  Lastik kontrolü ve rot balans ayarı yapılır. Dört tekerlek üzeri eşit denge kontrol edilir.

* Frenlerin bakımı ve kontrolü  yapılır .(gerekli durumlarda fren diskleri ve balataların değişimi yapılır)

* Şanzıman, alt takım, aracın süspansiyonu, elektrik sistemleri gibi aracın mekanik aksamının kontrol edilmesi  ve akü kontrolü yapılır.

 

Aklınıza takılan tüm sorular için  7/24 çevirim içi destek bölümümüze yazabilirsiniz.

 

Audi Bursa Genel bakım Hizmetinde Audi Çağlar Avantajı Nedir ?

Audi Bursa genel bakım hizmetinde en uygun fiyat ve en şeffaf hizmet ilkesi ile çalışmaktayız. Sizlerin bilgisi ve rızası olmadan araçlara herhangi bir işlem yapılmaz. Planlanan yada gerekli görülen her işlem ile ilgili önce müşteriye bilgi verilir ve onay alındıktan sonra işleme başlanır. Araca zarar verecek herhangi bir parça asla kullanılmaz. Diğer servislere göre araçların periyodik bakım ve tamirat işleri daha uygun fiyatlara yapılır.  20 yıllık sektörel tecrübe ve deneyimli çalışanlardan oluşan ekibimizle emin ellerdesiniz. Audi bursa genel bakım işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilir , deneyimli kadrosu ve düşük maliyetleri ile aracınızın bakımlarını düzenli olarak profesyonel çalışanlarımıza yaptırabilirsiniz. Audi Çağlar olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve bunun garantisini vermek önceliklerimizdendir.